Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com


0 (850) 888 01 12

Anne-Bebek Eğitimi-Bebek Hemşiresi

Bebeklerin doğumdan sonraki bir aylık dönemi yenidoğan olarak kabul edilir ve bebeklerin sağlığı için dikkat edilmesi gereken dönemlerden biridir. Bu dönemde bebeklerin sağlık kontrollerinin düzenli olarak izlenmesi büyük önem taşımaktadır.

 uzman bebek hemşireleri tarafından evinizde gerçekleştirilen “Evde Yenidoğan Eğitimleri” bebeğin ve annenin sağlığının korunması ve aile güvenliğinin sağlanmasında önemli yararlar sağlamaktadır.

UZMAN EVDE SAĞLIK; günümüz koşullarında yoğun olarak çalışan ve sosyal yaşamda aktif rol alan annelerin, ev ortamında bebeklerine huzurla ve güven içinde bakabilmelerine destek olabilmek için lohusa ve yenidoğan eğitimleri planlanmaktadır. Yeni doğum yapmış annenin kendi temel bakım gereksinimlerine bilinçli ve doğru uygulayabilmesi, psikolojik olarak rahat ve mutlu hissetmesi amacıyla yenidoğan ve anne bebek eğitimleri, Uzman Evde Saglık’ın deneyimli ve uzman bebek hemşireleri tarafından evinizde uygulamalı olarak sunulmaktadır.

Yenidoğan Eğitim İçeriğimiz;

Cilt, ağız, göz, burun, kulak, tırnak kesimi ve alt bakımı
Boy, kilo ve baş çevresi kontrolü
Yaşam bulguların kontrolü
Kelebek masajı ve önemi
Bebeğin beslenmesi ile ilgili uygulamalı eğitim
Bebeğin banyosu ile ilgili uygulamalı eğitim
Ev ortamının bebek için uygunluğu ve öneriler
Anne sütünün etkin kullanımı ve önem

Annenin Genel Bakım ve Değerlendirilmesinde;

Dikiş, yara bakımı
Göğüs bakımı
Yaşam bulguları (vital bulguları)
Lohusa beslenmesine yönelik bilgi paylaşımı
Doğum sonrası yeni duruma adaptasyon eğitimi
Emzirme teknikleri
Bebeğin beslenmesine yönelik uygulamalı eğitim
İlk yardım teknikleri eğitimi
Ortalama 2 (iki) saat süren yenidoğan eğitimlerimizin yanı sıra 12 saat/ 24 saat uzun süreli hemşirelik hizmetlerimiz evde bebek hemşirelerimiz tarafından sunulmakta, annenin sürece adaptasyonu kolaylaştırılmaktadır. Uzun süreli bebek hemşireliği hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Prematüre bebek bakımı, evde yenidoğan eğitimi, özel bebek hemşiresi hizmeti, yenidoğan bebek bakımı ile ilgili kurumumuzu arayabilir, uzman bebek hemşiremizin sizleri ziyaret etmesini talep edebilirsiniz.


0850 888 01 12

Hizmetlerimiz için arayın.


0(553) 165 05 51

İstanbul mobil hizmetler

7/24 Hizmet

Günün her saati ulaşabilirsiniz.

E-posta İle Ulaşım

destek@uzmanevdesaglik.com

Hizmetlerimiz

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.