Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Evde Bakım-Tedavi Hizmetleri

Evde Bakım-Tedavi Hizmetleri, çeşitli nedenlerden dolayı sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan hastalar için teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerini kapsamaktadır. Bilindiği üzere günümüz dünyası, pek çok hastalığın arttığı koşullar içerisinde bulunmaktadır. Bu durum, gün geçtikçe bulundukları alandan tedavi görmesi gereken hasta sayısında bir artış meydana getirmektedir. Yatalak ya da pek çok nedenden ötürü bulundukları ortamdan çıkamayan hastalar için oldukça önemli olan Evde Bakım-Tedavi Hizmetleri, sağlık alanında yeterliliği ve deneyimi bulunan sağlık personelleri tarafından yerine getirilmek durumundadır.

Evde Bakım-Tedavi Hizmeti Nedir?

Uzman Evde Sağlık olarak bizler, sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan hastalara profesyonel tedavi ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Bu bağlamda uzman kadromuz ve gerekli donanımlarımız ile birlikte sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan hastaların bulundukları konumlara gitmekte ve sağlık hizmeti sürecini başlatmaktayız.

Evde Bakım-Tedavi Hizmetlerinin Kapsamı

Evde Bakım-Tedavi hizmetlerinin kapsamında pek çok unsur bulunmaktadır. Bu bağlamda ihtiyaç duyan hastalara acil sağlık hizmetleri sunmakta ve hastaların yaşadıkları sorunlara anında müdahale etmekteyiz. Bunun yanı sıra kan alma, tansiyon ölçme, pansuman, serum takma vb. pek çok hizmeti sunmaktayız.

Evde Bakım-Tedavi hizmetlerinin avantajları oldukça fazladır. Bu avantajlardan biri, bulunduğu alandan çıkamayan fakat tedaviye ihtiyaç duyan hastaların yerinde tedavi görerek sağlık sorunlarının giderilmeye çalışılmasıdır. Öte yandan hizmet kapsamında hastalık teşhisi de yer aldığı için hastalığın profesyonel ve doğru olacak şekilde teşhis edilmesi olanaklıdır. Bu durum, hizmetin avantajlarından bir diğeri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Evde Bakım-Tedavi Hizmetleri

Pek çok hastanın, bulundukları alanda profesyonel ve kaliteli bir sağlık hizmetine ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Hastaların yerinde tedavi edilmesi, var olan sorunların ortadan kalkabilmesi adına oldukça önemlidir. Bu bağlamda sağlık hizmetlerinin, alanında yeterli deneyim ve bilgiye sahip olan sağlık personelleri tarafından verilmesi gerekmektedir. Bu konuda Uzman Evde Sağlık olarak bizler, personellerimizin yeterli deneyim ve bilgiye sahip olduğunu bilmekteyiz. Sizlere verdiğimiz sağlık hizmetlerinin kaliteli ve profesyonel olduğundan emin olduğumuz için bu konuda kendimize duyduğumuz güven ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Uzman Sağlık Personeli ile Evde Bakım-Tedavi Hizmetleri

Çeşitli hastalıklardan ötürü evlerinden çıkamayan ve yatağa bağımlı olan hastalarımız için gerekli müdahaleleri tam zamanında yaparak hastalarımızın herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmasını engellemekteyiz. Bu bağlamda gerekli donanıma sahip cihazlar ve alanında uzman sağlık personellerimiz ile birlikte hastaların teşhis, tedavi ve bakım süreçlerini planlamaktayız.

Hemşire, doktor ve hizmetin kapsamına göre farklı sağlık personellerimiz, planlanmış olan süreci doğru ve profesyonel bir şekilde kontrol etmekte olup hastanın sağlığının iyiye doğru evrilmesini sağlamaktadır. Planlanan sürecin ilk basamağında hastalığın teşhisinin gerçekleştirilmesi yer almakta, bu adım sonrasında tedavi basamağına geçilmektedir. Bu süreç, evde bakım hizmeti kapsamında bulunmakta olup bu sayede hastalar, ihtiyaç duydukları bakıma sahip olma şansı elde etmektedir.

Uzman Evde Sağlık ile Kaliteli, Güvenilir ve Uygun Evde Bakım-Tedavi Hizmetleri

Uzman Evde Sağlık, “Önce sağlık!” diyerek uzun yıllardan beri Evde Bakım-Tedavi hizmetlerini gerçekleştirmekte olup hizmet kapsamında çeşitli sağlık personelleri yer almakta ve bu sayede pek çok hasta, uygun fiyatlar dahilinde ihtiyaç duydukları hizmete kavuşmaktadır.

Hastanın sağlığını ön planda tutan ve hizmetlerini bu ilke çerçevesinde gerçekleştiren bizler, uzman sağlık personelleri ile birlikte kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlar dahilinde Evde Bakım-Tedavi hizmetleri sunmakta olup sağlık hizmetlerimiz ile birlikte pek çok hastanın sağlığının iyiye yönelmesini sağlamaktayız. Bu husus, bizler için oldukça önemlidir.

Kurumsal bir şekilde hareket eden ve iş etiği dahilinde hizmetlerini gerçekleştiren bizler, uygun cihazlar ile birlikte teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda çeşitli nedenlerden ötürü evlerinden çıkamayan ve profesyonel sağlık hizmetine ihtiyaç duyan yakınlarınız için bizlerden destek alabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz hizmetlerin her biri, profesyonellik ile gerçekleştirilmekte olup bu durum, hastaların sağlığının iyi yöne doğru evrilmesi adına oldukça mühimdir.

Sizler için oluşturduğumuz iletişim kanalları aracılığı ile bizlerle iletişim kurabilir ve profesyonel, kurumsal ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak adına bizlerden bilgi alabilirsiniz. Evde Bakım-Tedavi Hizmetleri ile her zaman sizlerin sağlığını ön planda tutmakta ve bütün hizmetlerimizi bu önemli ilke üzerinde gerçekleştirmekteyiz. Uzman Evde Sağlık ailesi olarak 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

 

Hizmetlerimiz

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.