Evde Doktor

Evde Doktor
Aramak İçin Tıklayınız.

Uzman Evde Sağlık evde doktor hizmeti, eve bağlı ya da evde hizmet almayı tercih eden kişilere, mesleki uzmanlık, beceri ve en son tıbbi teknolojiyi yüksek etik değerlerle birleştirerek sunulmaktadır. Evde, doktor tarafından muayenesi yapılan hastanın ihtiyacına uygun reçetesi yazıldığı takdirde yada bir tedavi planı hazırlandığında, uzman hemşireler tarafından da tedavileri uygulanmaktadır.

Süreç Nasıl İşliyor ?

Evde bakım doktorunun misyonu, eve bağlı veya evde hizmet almayı tercih eden hastanın ve hasta bakımını üstlenen kişilerin hayat kalitesini artırmaktır. Doktorlarımız en modern tıbbi gelişmeleri, özel olarak evde bakım hastalarına sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Teşhis ve tedavi süreci evinizin sıcaklığında en güncel, modern, kapsamlı, şefkatli biçimde sağlanır. Evde doktor hizmeti gereksiz hastane yatışlarının, acil servis başvurularının, ambulansla transferlerin önüne geçerek kişilerin tıbbi durumlarında bir zorunluluk bulunmuyorsa evlerinde kalmalarına olanak tanır. Sağlıklarına evlerinin sıcaklığı ve güveni içinde kavuşmalarını sağlar.

Branşlarımız ;

Koruyucu hekimlik anlayışının göz ardı edilmediği düzenli kontrollerle riskli durumların önceden tespiti ve önlem alınması sağlanarak tüm sağlık verilerinin yükselmesi sağlanır.

·        Nöroloji

·        Dahiliye

·        Kardiyoloji

Evde Bakım Doktoru

Evde bakım doktorumuz sizi evinizde ziyaret ederek, teşhis ve tedavinizi sağlar. Muayene sonrasında tıbbi durumunuzu ayrıntılı olarak inceler. Tıbbi ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi belirler. Akut tıbbi durumunuzun çözümünü bir an önce sağlarken, kronik hastalıklarınız ve sağlığınızın takibi için gereklilikleri sizinle paylaşır. Belirlenen plan dahilinde gün ve gün sizin için yaşam kalitenizi artıracak sağlıklı çözümler üretir. Evde bakım doktorumuz çağrınız üzerine anlık doktor ziyaretleri de yapabilir. Bununla birlikte ihtiyacınız halinde düzenli doktor ziyaretleriyle sağlığınızı ve kronik hastalıklarınızı yakından takip ederek, koruyucu hekimlik anlayışıyla hastalıklarınızın ve olası risklerinizin erken tespiti ve gerekli önlemlerin alınmasıyla yaşam kalitenizi artırır.

Evde Uzman Doktor

Evde uzman doktor hizmetine ihtiyaç duymanız halinde bütün uzmanlık alanlarından hekimlerle evde konsültasyon hizmeti alabilirsiniz. Sizi evinizin sıcaklığında ziyaret eden uzman hekimler alanlarıyla ilgili teşhis ve tedavileri düzenler, ev ortamında yapılabilecek olan tıbbi testleri ve girişimleri uygulayabilirler. Tıbbi durumunuzun gerektirmesi halinde düzenli ziyaretlerle hastalıklarınızın kontrol ve takibini yaparlar.

Evde Radyoloji ve Görüntüleme

Evde ultrason veya doppler ihtiyacınız olduğunda uzman radyoloji hekimlerimiz modern taşınabilir cihazlar ile birlikte evinizin huzuru içinde tıbbi görüntülemenizi yapar. Görüntüleme raporunuzu hızla size ve doktorunuza dijital ortamda ulaştırır.

Evinizde röntgen ihtiyacı olması durumunda radyoloji teknisyenimiz modern taşınabilir cihazıyla, istenen tüm planlarda röntgeninizi çeker. Röntgenin dijital görüntüsü e-mail ortamında hızla size ve doktorunuza iletilir. Röntgen raporunuz radyoloji uzmanımız tarafından özenle hazırlanıp yine tarafınıza ulaştırılır.

Evde Tıbbi Girişimler

Uzman doktorlarımızın yetkisi dahilinde ev ortamında uygulanabilecek her türlü tıbbi girişim kurumumuzun yüksek kalite anlayışıyla sağlanır.

Primer (Hastayı Takip Eden) Hekime Raporlama

Durumunuzu takip eden bir ya da birden fazla hekiminiz olması durumunda evde bakım doktorumuz, sağlık durumunuzu, muayene bulgularınızı, tetkik ve görüntüleme sonuçlarınızı takiplerinizi yürüten hekiminize raporlar. Yine takip eden hekiminizin önerilerini alarak bunların doğru biçimde uygulanabilmesi için gerekli organizasyonu yapar.

EVDE BAKIM HİZMETLERİ

Evde Bakım Hizmetleri,  hastalarına en doğru müdahaleyi yapmak ve onların sağlığına zarar gelmemesi için uzman ekip ile her an yanınızda.

Evde Serum Takma, Evde Sonda, Evde Pansuman, Evde Enjeksiyon, Evde Sağlık Hizmetleri gibi bir çok imkanı profesyonel çalışanlarımızla beraber İstanbul’un her semtine sağlamaktayız.7 /24 ulaşabileceğiniz numaramızdan istediğiniz hizmeti talep edip hastanın yerini ve ekibimizin orada olmasını istediğinizi bildirebilirsiniz.

Evde Tedavi Hizmetinde en dikkat edilmesi gereken şeylerden biri, gelen ekibin uzman olmasıdır. Söz konusu sağlık olunca siz değerli müşterilerimizin ince eleyip sık dokuması gerekmekte. Günümüzde bu işi illegal yapan bir çok kişi ve kurum bulunmakta bunlara itibar etmeden gerçek bir sağlıkçıdan destek alınmalıdır.

Evde Serum Takma işlemi hastaların gerçekten ihtiyacı olan tüm vitaminleri barındıran onların daha çabuk ayağa kalkmasını sağlayan bir hizmettir.

Evde Pansuman hizmeti hastaların ve yaralıların dışarı hastaneye gidemeyecek durumda olanların evinde hizmet alması gereken kişilere uygulanan işlemdir.

Evde Enjeksiyon işlemi düzenli olarak iğne yaptıran fakat dışarıdan bu hizmeti alamayıp evinde yaptırmak isteyen kişilere uygulanmaktadır.

EVDE SERUM TAKMA HİZMETİ

Serum birçok rahatsızlık için ortak olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Berrak bir sıvı olan serum içerisine doktorun tavsiyesine göre, ilaç da enjekte edilebiliyor. Evde serum takma işleminde ise, muhakkak bir sağlık personelinden yardım almalısınız. Bunun için hizmet veren medikal merkezler, evlere hemşire desteği sağlamaktadır. Devamlı olarak serum şeklinde kullanmanız gereken bir ilaçlı tedavi söz konusuysa ya da ilk kez evde serum takılması gerekiyorsa, damar yolu açılarak kısa bir sürede bu işlem yapılabilir.

Evde Serum Takma Hizmeti

Serumlar, vücuttaki enfeksiyonu kısa sürede dışarı atmanızı sağlar. Evde serum Hizmeti son derece steril bir ortamda ve şekilde yapılmalıdır. Şişe ya da torba şeklinde olan serumlar duruma göre tercih edilebilir. Enfeksiyon sonrası uygulanabilen antibiyotik tedavisi sırasında, kemoterapi tedavilerinde, metabolizma bozulmalarında, beslenme ya da bağırsak rahatsızlıklarında serumla tedavi uygulanabilir.

Türkiye’nin Her Yerinde Evde Serum Takma ; Evde Serum Hizmeti İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Evde Hemşirelik Hizmeti

Evde Hemşire hizmeti sayesinde serum takma, kan verme, yara bakım, pansuman gibi hizmetleri evinize geliyor. Uzman Sağlık’ın güvenilir ve uzman hemşire kadrosuyla aynı zamanda reçete edilmiş tedavilerin uygulanmasını kapsayan girişimsel Evde Hemşire Hizmetleri uygulamaları, konusunda uzman hemşireler ve hekimlerimiz yönlendirilmektedir.

Evde Hemşire uygulamaları;


      Örnek Alma; Kan, tükürük, idrar, gaita örneği alma vb.

    Serum; Serum takma, serum takma ve takip, serum çıkartma

    İdrar Sondası; Takma, İdrar Sondası Çıkarma

    Enjeksiyon; I.M, I.V., S.C.

    Yara Bakımı ve Pansuman; Küçük, Orta, Büyük

    Lavman Uygulama

    Mesane İrrigasyonu

    Sütür Alma

    Damar Yolu Açma

    Damar Yolu Çıkartma

    EKG Çekimi

    Radyoloji Hizmetleri

    Port İğnesi Değişimi

     İnfüzyon Uygulamaları

    Ostomi ve Kolostomi Bakımı

    Beslenme(NGS) Sondası Değişimi

  Trakeostomi Kanülü Bakım

  Peg(Beslenme Sondası) Bakımı

   Refakat Hemşiresi

  Hasta ve Hasta Yakını Eğitimi ve Danışmanlık Hizmeti

Hizmetin Avantajları

Yaşadığınız ortamda sağlık hizmeti alabilirsiniz,
Kişiye özel bir bakım avantajı sağlar,
Hastane psikolojisini yaşamazsınız,
Hastaneye gitme süresi olmadığından zamandan tasarruf edersiniz,
Enfeksiyon riskini azaltır,
Gizliliğiniz en üst seviyede olur,
Kişinin yaşam kalitesini yükseltir,
Bulunduğunuz yerden Sağlık Profesyonelleri ile girişimsel hemşirelik hizmetlerini almanız sağlanır,
Sevdiklerinizle zaman geçirmenize olanak sağlar,
Hastanın ve yakınlarının yaşam kalitesini yükseltir,
Sağlık hizmetine anında ulaşabilirsiniz.

 

0850 888 0112

Aramak İçin Tıklayınız.