Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Evde Doktor Hizmeti

Evde Doktor Hizmeti, yürüme sıkıntısı yaşayan veya yataklarından kalkamayan hastalara sunulan hizmetlerden bir tanesidir. Bilindiği üzere çeşitli hastalıklar, insanların bulundukları alandan hareket edememesine neden olmaktadır. Bu durum, sağlık hizmetlerinin hastalara ulaştırılmasını zorunlu kılmaktadır. Bu bağlamda ön plana çıkan hizmetlerden bir tanesi olan evde doktor hizmetinin oldukça önemli olduğunu ifade etmek gerekmektedir.

Uzman Evde Sağlık olarak sizlere evde doktor hizmetlerini profesyonel ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Alanında uzman hekimlerin önderliğinde sunulan hizmet kapsamında pek çok seçenek bulunmakta olup bu seçenekler ile birlikte hastaların sağlıklarında olumlu değişimler yaratılmaktadır. Uzman hekimlerimize eşlik eden yüksek teknolojili cihazlar, hastalara müdahalenin hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini olanaklı hale getirmektedir.

Evde Doktor Hizmeti Nedir?

Hastanın bulunduğu ortamda uygun tedavi yöntemleri ile profesyonel bir şekilde tedavi görmesini mümkün kılan Evde Doktor Hizmeti, günümüzde en önemli sağlık hizmetlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Bu hizmetler, hastaların yaşam kalitesini arttırma olup hizmetler kapsamında pek çok hasta, ihtiyaç duyduğu tedaviye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

Evde Doktor Hizmeti kapsamında yer alan seçenekler genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

 • Dahiliye Muayenesi ve Tedavisi
 • Nöroloji Muayenesi ve Tedavisi
 • Cildiye Muayenesi ve Tedavisi
 • Fizik Tedavi
 • Göğüs Hastalıkları Muayenesi ve Tedavisi
 • Yoğun Bakım, Anestezi ve Hekim Muayenesi
 • Genel Cerrahi Muayenesi ve Tedavisi
 • Ortopedi Muayenesi ve Tedavisi

Yukarıdaki seçeneklerin her biri, Evde Doktor Hizmeti kapsamında yer almakta olup bu seçenekler, bulundukları ortamda sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan hastalar için oldukça önemlidir.

Evde Doktor Hizmeti Kimlere Verilir?

Sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan fakat yataktan kalkamadıkları ya da yürüme konusunda sorun yaşadıkları için bu hizmetlere ulaşamayan kişilere, Evde Doktor Hizmeti kapsamında 7 gün 24 saat hizmet sunulmaktadır. Peki evde doktor hizmetlerinin kimlere verildiği hakkında neler söylenebilir?

Evde doktor hizmetinin kapsamında yer alan durumlar genel hatları ile şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Akut ve kanser hastalıkları tedavisinde
 • Demans ve Alzheimer vb. nörolojik hastalığı olan hastalıklar
 • Cerrahi işlem sonrası bakım ve tedaviye ihtiyacı olanlar
 • KOAH ve benzeri ciğer hastalığı ile nefes darlığı olan hastalar
 • Hareket kabiliyeti kısıtlı ve bakıma muhtaç olan yaşlılar
 • Hipertansiyon, diyabet, osteoporoz vb. kronik hastalıklara sahip olan hastalar
 • Yürüyemeyen ve yatağa mahkum hastalar

Yukarıdaki hastalıklara sahip ya da çeşitli nedenlerden ötürü ev, otel, iş yeri, ofis vb. alanlarda sağlık hizmetleri almak isteyen kişilere, profesyonel Evde Doktor Hizmeti sunulmakta olup bu hizmetler ile birlikte pek çok hastanın sağlıklarının iyiye doğru gitmesi sağlanmaktadır.

Evde Doktor Hizmeti Avantajları

Evde doktor hizmetinin bünyesinde pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan bir tanesi, yatalak hastaların ihtiyaç duyduğu profesyonel sağlık hizmetlerinin, hastalara ulaştırılması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda yeterli teçhizat ile birlikte profesyonel sağlık personelleri dahilinde gerekli hastalara sağlık hizmetleri sunulmaktadır.

Çeşitli nedenlerden dolayı bulundukları ortamda sağlık hizmetleri almak isteyen kişiler, Evde Uzman Sağlık farkı ile bu hizmetleri alabilmektedir.

Evde Bakım Doktoru Nedir?

Evde Bakım Doktoru kapsamında alanında uzman hekimlerimiz, hastaları evlerinde ziyaret etmekte olup hastaların gerekli bakımlarını gerçekleştirmektedir. Hekim tarafından gerçekleştirilen muayeneler sırasında hastanın tıbbi durumu titiz bir şekilde incelenmektedir. Bu bağlamda hekim, tıbbi ihtiyaçları profesyonel bir şekilde belirlemekte olup bu sayede hastaya gerekli bakım uygulanmaktadır.

Evde Uzman Doktor Nedir?

Evde uzman doktor hizmetleri kapsamında bazı hastalar, bulundukları ortamda konsültasyon hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda alanında uzman hekimlerimiz, gerekli testleri uygulamakta olup tedavi süreçlerini başlatmaktadır.

Evde Radyoloji ve Görüntüleme Nedir?

Çeşitli nedenlerden ötürü tıbbi görüntüleme hizmetlerine ihtiyaç duyan hastalara, uzman radyoloji hekimlerimiz ile birlikte profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Bu bağlamda taşınabilir modern cihazlar aracılığı ile hastalara ihtiyaç duyulan testler yapılmaktadır. Ultrasyon ya da doppler ihtiyacı olan kişilere sunulan hizmetlerin oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiğini ifade etmek gerekmektedir.

Hekimlik Hizmeti Dahilinde Tıbbi Girişimler

Uzman hekimlerimiz; ev, iş yeri, ofis vb. ortamlarda uygulanabilecek tıbbi girişimlerimi sağlamaktadır. Hekimlik hizmeti dahilinde bulunan tıbbi girişimlerin oldukça önemli olduğunu ifade etmek olanaklıdır. Uzman Evde Sağlık olarak bizler, her zaman hastaların sağlığını düşünmekte ve hizmetlerimizi bu temel üzerinden gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.