Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Evde Enjeksiyon Hizmeti, reçetelendirilmiş olan ilaçların ev, iş yeri, otel, ofis vb. alanlarda hastalara uygulanması ve sürecin takip edilmesi olarak tanımlanabilmektedir. Hizmet kapsamında alanında uzman sağlık personelleri süreci uygun şekilde planlamakta olup hekim tarafından reçetelendirilen ilaçları doğru bir şekilde uygulamaktadır. Bu bağlamda hizmetin alanında uzman sağlık personelleri ile uygulanması oldukça önemlidir.

Evde enjeksiyon hizmetlerini bünyesinde barındıran Uzman Evde Sağlık, gerekli teçhizat ile birlikte uzman sağlık personelleri ile hastalara profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda 7 gün 24 saat olacak şekilde hizmet vermekte olup hastaların her an yanında yer almaktayız. Bu bağlamda sizlere sunduğumuz hizmet oldukça önemli ve değerlidir. Peki hizmet kapsamında neler bulunmaktadır?

Evde Enjeksiyon Hizmeti Kapsamı

Evde enjeksiyon hizmetinin kapsamında yer alan uygulamalar, hizmetin detaylarını sunmaktadır. Hekim tarafından hastaya reçete edilen ilaçlar; subcutan, intramüsküler, intravenöz vb. yollardan hastanın vücuduna enjekte edilmekte olup hizmet kapsamında süreç, sağlık personelleri tarafından gözlemlenmektedir.

Bu bağlamda uygulamanın alanında uzman olan sağlık çalışanları tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Uygulama esnasında herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması adına bu hususun önemi Uzman Evde Sağlık olarak bizler tarafından bilinmektedir. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti sizlere en kısa sürede ve uygun fiyatlar dahilinde ulaştırmakta ve işlemlerin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini olanaklı hale getirmekteyiz.

Evde Enjeksiyon Hizmeti Avantajları

Uzman sağlık personelleri tarafından gerçekleştirilen Evde Enjeksiyon Hizmeti kapsamında pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajların her biri, hizmetin ne kadar önemli ve değerli olduğunu gözler önüne sermekte olup hizmet avantajlarını genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

Konforlu ve faydalı bir hizmettir.

Hastane dışında, hastaların aşina oldukları konforlu ortamlarda sunulan hizmet, hastanın psikolojik anlamda kendisini rahat hissetmesini olanaklı hale getirmektedir.

Her yaş grubunu yararlanabilir.

Hizmet kapsamına 7’den 77’e bütün yaş grupları girmektedir. Bu bağlamda herkes bu hizmetten faydalanabilmekte olup bu sayede konforlu bir ortamda istediği hizmeti görme şansı elde etmektedir.

Zaman ve enerji tasarrufu sağlama konusunda oldukça başarılıdır.

Yerinde hizmet sayesinde hastalar sağlık kuruluşlarına gitmeden hizmet görmekte olup bu durum, zaman ve enerji tasarrufu sağlanmasını olanaklı hale getirmektedir.

Enjeksiyon işlemi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Enjeksiyon işlemi, verilen hizmet bağlamında konforlu bir ortamda hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

Hizmet, oldukça ekonomiktir.

Kişinin herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmesine gerek duymaması, hizmetin oldukça ekonomik bir yapıya bürünmesini olanaklı hale getirir.

Hizmet, güvenilir olduğu için herkes tarafından tercih edilebilir.

Oldukça güvenilir bir yapıya sahip olan Evde Enjeksiyon Hizmeti, bu özelliğinden ötürü pek çok insan tarafından tercih edilebilmektedir.

Evde enjeksiyon hizmetinin avantajları, genel olarak yukarıdaki gibi sıralanabilmektedir. Uzman Evde Sağlık tarafından profesyonel bir şekilde sunulan hizmet, pek çok insanın hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edilmesini olanaklı hale getirmektedir.

Evde Enjeksiyon Hizmeti Planlaması

Evde Enjeksiyon Hizmetinin pek çok adımdan oluşan planlama süreci bulunmaktadır. Bu bağlamda hizmetin planlamasını genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

  • Çeşitli iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşan hasta ya da hasta yakınlarından reçete sorgulaması gerçekleştirilmektedir. Reçetesi bulunmayan hiçbir ilaç için uygulama yapılmamaktadır.
  • Hekim tarafından verilmiş olan ilaçlar değerlendirilmekte olup ihtiyaç duyulduğu takdirde hekim ile bir görüşme gerçekleştirilir.
  • Reçetede yer alan ilacın niteliğine göre hastalara randevu ayarlanmaktadır.
  • Randevu zamanı, alanında uzman sağlık personelleri ilgili adreslere gitmekte olup sürecin başlamasını sağlamaktadır.
  • Hasta ya da hasta yakınlarından “Bilgilendirilmiş Onay Formu” alınmaktadır.
  • İşlem öncesinde hastanın vital bulguları ölçülmektedir.
  • Steril koşulların sağlanması sonrasında enjeksiyon uygulaması gerçekleştirilmektedir.
  • Enjeksiyon işlemleri, ilgili sağlık personelleri tarafından kurum kayıtlarına işlenmektedir.

Yukarıdaki adımların sırası ile uygulanması sonrasında Evde Enjeksiyon Hizmeti uygulanmaktadır.

Profesyonel ve Güvenilir Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık olarak bizler, evde enjeksiyon hizmetleriyle birlikte ihtiyaç her bir hastaya, profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bu bağlamda uzman sağlık personellerimiz devreye girmekte ve sürecin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesini olanaklı hale getirmektedir. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için çeşitli iletişim kanalları dahilinde bizlerle iletişim kurabilir ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizler, sağlığınızın çiyi yöne evrilebilmesi adına 7 / 24 hizmet vermekteyiz.

 

Hizmetlerimiz

Paket

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Paket

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Paket

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.