Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

0 (850) 888 01 12

Evde Enjeksiyon (İğne) Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Uygulama Tekniklerimiz

  • İ.V Enjeksiyon(Damar içine zerk edilen ilaç türevleri) -Damar içi enjeksiyonu, ilacı toplar damar yolu ile doğrudan doğruya dolaşım sistemine vermek için yapılır. Bu iş için kullanılacak enjektörün büyüklüğü ilacın miktarına göre değişir. İğne de 20 veya 22 numara olmalıdır.
  • İ.M Enjeksiyon(Kas İçine zerk edilen ilaç türevleri)
  • S.C. Enjeksiyon(Deri Altına zerk edilen ilaç türevleri) -45 ْ- 90ْ açıyla yapılır. 45ْ lik açı ile yapılan uygulamalarda kavranılan dokunun ilaç enjekte edilirken serbest bırakılması gerekmektedir. Bunun nedeni ilaç sıkıştırılmış doku içine enjekte edildiğinde sinir liflerinin irrite olabildiği ve bununda hastada rahatsızlığa neden olabileceğidir.

İstanbul genelinde 7/24 saat faal olarak evde enjeksiyon hizmetini siz ve sevdikleriniz için uzman arkadaşlarımız ile birlikte çalışıyor,hastalarımıza ilacın zamanında ve etkili yapılmasını sağlıyoruz.

Aramak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz

0850 888 01 12

Hizmetlerimiz için arayın.

0(553) 165 05 51

İstanbul mobil hizmetler

7/24 Hizmet

Günün her saati ulaşabilirsiniz.

E-posta İle Ulaşım

destek@uzmanevdesaglik.com

Hizmetlerimiz

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.