Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Evde Fizik Tedavi Hizmeti

Bütün arkadaşlarımız siz ve sevdiklerinize en iyi ve profesyonel hizmeti vereceğinin sözünü veriyoruz

Evde Fizik Tedavi,

Evde Fizik Tedavi Hizmeti,firmamızın verdigi hizmetler arasındadır.Profesyonel Fizyoterapist ekibimiz ile birlikte İstanbul’un her semtine sağlıkçı tedarik etmekteyiz.7/24 Evde Fizik Tedavi talep edebilir.En kısa sürede saglıkçınızı evinize çagırabilirsiniz.En çok dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi size gönderilen fizyoterapistin gerçekten diplomalı ve alanında uzman olmasıdır.

İletişim bölümünden bizlere ulaşıp tüm fizik tedavi işlemlerinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.Evde fizyoterapist hizmetimiz Tüm Türkiye genelinde hastalarımıza ulaştırılmaktadır.Sürekli tedaviye ihtiyacı olan hastalarımıza özel fizyoterapist saglanmaktadır.

Evde Fizik Tedavi,Evde Fizyoterapist,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmeti,Fizik Tedavi Evde,Eve Fizyoterapist.

Hizmetlerimiz

Paket

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Paket

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Paket

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.