Evde Hemşirelik Hizmeti

  EVDE HEMŞİRELİK HİZMETİ

   Evde Hemşirelik Hizmeti İstanbul

  Her insan zaman zaman hastalanıp sağlık hizmeti almaya ihtiyaç duyar. Sağlık hizmetlerini hastane, sağlık ocağı gibi yerlerden alabileceğiniz gibi özel firmaların sunduğu sağlık hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Yatağa bağımlı özel bakım alması gereken hastaların hastane ortamına taşınıp tedavi alması sağlanıp aynı şekilde eve tekrar getirilmesi zor olmakta ve insan gücü gerektirmektedir. Yatakta sürekli yatmakta olan hastalara İki saatlik süreler ile pozisyon değiştirilmez ise hastaların basınç altında kalan bölgelerinde yaralar açılmaya başlar ve bu yaralar tedavi edilmediği takdirde ciddi sonuçlar doğurabilir. Evde hemşirelik hizmeti veren firmalar bu konuda yardımınıza koşmaktadır.

  Hemşirelik Hizmetleri Nelerdir?

  Hemşire unvanına sahip alanında donanımlı kişilerce verilen hizmet sağlığınıza kavuşmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bu hizmetlerin başında yatağa bağımlı bireylere verilen hizmet gelmektedir. Sonda takımı, yara bakımı, pansuman, enjeksiyon, serum takmak gibi hizmetler satın alınan hizmetlerdir. Ayrıca sutür alma, damar yolu açma ve damar yolu çıkarma, radyoloji hizmetleri, mesane irigasyonu, lavman uygulama, Ekg çekme, tahlil alma gibi hastane ortamında gerçekleştirilecek her türlü işlem sağlanabilir. Evde hemşirelik hizmeti size birçok kolaylık sağlar. Özellikle yatağa bağımlı hastaların konforlu bir hayat sürmeleri ve ruhen, bedenen, sosyal yönden tam bir iyilik halinde olmasına yardım eder.

  Evde Bakım Hizmetinin Avantajları

  Evde bakım hizmetinin hem hasta hem de ailesi için birçok avantajı vardır. Hastane ortamında bulunmayı sevmeyen kişilerin hastane psikolojisi yaşamasını önler. Evden ayrılmadan gerekli kan, idrar ve gaita tahlillerinin alınmasını sağlar. Kişiye özel bakım almanıza yardım eder ve kendinizi özel hissetmenizi sağlar. Mahremiyetinize en üst düzeyde saygı duyulur ve kişiliğinize var olan saygı korunur. Hastane ortamında alabileceğiniz enfeksiyon riskinin önüne geçilmiş olur. Yaşam kaliteniz yükselir. Hastane ortamında geçireceğiniz zamanı sevdikleriniz ile daha kaliteli geçirmenize yardım eder. Sonda taktırmak çoğu insan için utanmaya sebep olan bir sağlık girişimidir. Evde hemşirelik hizmeti alındığı takdirde mahremiyetinize özen gösterilir ve gizlilik içinde bu işlem sağlanır.

  Tüm sağlık hizmetlerini güler yüzlü, alanında eğitimli uzman kadromuzdan kolaylıkla alabilirsiniz. Firmamızın sağladığı hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Evde Hemşire hizmeti sayesinde serum takma, kan verme, yara bakım, pansuman gibi hizmetleri evinize geliyor. Asya Sağlık’ın güvenilir ve uzman hemşire kadrosuyla aynı zamanda reçete edilmiş tedavilerin uygulanmasını kapsayan girişimsel Evde Hemşire Hizmetleri uygulamaları, konusunda uzman hemşireler ve hekimlerimiz yönlendirilmektedir.

  Evde Hemşire uygulamaları;

  Örnek Alma; Kan, tükürük, idrar,gaita örneği alma vb.
  Serum; Serum takma, serum takma ve takip, serum çıkartma
  Sonda; Sonda takma-mesane, Sonda çıkartma- mesane
  Enjeksiyon; I.M, I.V., S.C.
  Yara Bakımı ve Pansuman; Küçük, Orta, Büyük
  Lavman Uygulama
  Mesane İrrigasyonu
  Sütür Alma
  Damar Yolu Açma
  Damar Yolu Çıkartma
  EKG Çekimi
  Radyoloji Hizmetleri
  Port İğnesi Değişimi

  Hizmetin Avantajları

  Yaşadığınız ortamda sağlık hizmeti alabilirsiniz,
  Kişiye özel bir bakım avantajı sağlar,
  Hastane psikolojisini yaşamazsınız,
  Hastaneye gitme süresi olmadığından zamandan tasarruf edersiniz,
  Enfeksiyon riskini azaltır,
  Gizliliğiniz en üst seviyede olur,
  Kişinin yaşam kalitesini yükseltir,
  Bulunduğunuz yerden Sağlık Profesyonelleri ile girişimsel hemşirelik hizmetlerini almanız sağlanır,
  Sevdiklerinizle zaman geçirmenize olanak sağlar,
  Hastanın ve yakınlarının yaşam kalitesini yükseltir,
  Sağlık hizmetine anında ulaşabilirsiniz.

  Hemen Arayın