Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Evde Hemşirelik Hizmeti

Evde Hemşire Hizmeti İstanbul kapsamında Uzman Evde Sağlık tarafından sunulan hizmet türlerinden bir tanesidir. Bilindiği üzere günümüzde birçok insan, bulundukları ortamlarda profesyonel sağlık hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Hastaların bir kısmı yatalak olmakla birlikte sağlık kuruluşlarına gidemediği için evde sağlık hizmetleri kapsamında hemşire hizmetine ihtiyaç duyar. Bunun yanı sıra bazı kişiler ise evlerinin konforunda sağlık hizmetleri almak istemektedir.

Çeşitli hastaların bulundukları konforlu ortamda en iyi ve profesyonel sağlık hizmetlerine ulaşmasını olanaklı hale getiren Evde Hemşirelik Hizmeti, pek çok seçenek ile birlikte sizlere profesyonel bir şekilde sunulmaktadır. Sizlere sağlık hizmeti sunan hemşirelerimizin her biri, alanlarında yetkin olmakla birlikte kendilerini her an geliştirmekte ve hastalara sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda gönül rahatlığı ile bizlerden hemşirelik hizmetleri alabilir ve sağlık ihtiyaçlarına ev konforunda ulaşabilirsiniz.

Evde Hemşirelik Hizmeti Nedir?

Yaşlılık, yatağa bağımlılık ya da ağır rahatsızlıklar dahilinde evde hemşirelik hizmetlerine ihtiyaç duyan kişiler, bu konuda profesyonel bir destek almak istemektedir. Bu bağlamda Uzman Evde Sağlık olarak bizler, sağlık hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde hizmet sunan hemşirelerimiz sayesinde sizlere ulaştırmaktayız.

Hemşirelik hizmetinin kapsamı oldukça geniş olmakla birlikte bu sayede pek çok hasta, arzuladıkları profesyonel sağlık hizmetlerine ulaşma şansı elde etmektedir. Alanında uzman hemşireler, Evde Hemşirelik Hizmeti dahilinde pek çok alanda sağlık hizmetleri sunmakta ve hizmetlerini iş etiğine uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Evde Hemşirelik Hizmeti Kapsamı

Evde hemşirelik hizmetlerinin kapsamı oldukça geniştir. Bu bağlamda Evde Hemşirelik Hizmeti kapsamı içerisinde bulunan seçenekler genel olarak şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Tükürük örneği, kan ve idrar numunesi alma
 • Serum takma veya çıkarma
 • Enjeksiyon uygulamaları
 • Sonda takıp çıkartma
 • Yara bakımını gerçekleştirmek, çeşitli pansuman işlemlerini yapma
 • Hasta tansiyonunu ölçme
 • EKG çekim uygulaması
 • Acil durumlarda ilk yardım tedavisinin uygulanması
 • Damar yolu açma veya çıkarma
 • Lavman uygulaması
 • Hastanın ateşinin, kalp atışının ölçülmesi

Yukarıdaki seçeneklerin her biri, evde hemşirelik hizmetinin kapsamında bulunmakta olup bu hizmetlerin tamamı, alanında uzman hemşireler tarafından profesyonel bir şekilde sunulmaktadır.

Evde Hemşirelik Hizmeti Avantajları

Evde hemşirelik hizmetinin bünyesinde pek çok avantaj bulunmaktadır. Bilindiği üzere pek çok insan, çeşitli hastalıklara maruz kaldıkları için bulundukları ortamdan ayrılamamaktadır. Bu durumda sağlık hizmetlerinin hastalara ulaştırılması gerekmektedir. Profesyonel sağlık hizmetlerinin ulaştırılması ile birlikte hastalar, istedikleri ve ihtiyaç duydukları sağlık hizmetlerine kavuşarak sağlıklarının çok daha iyi bir yöne evrilmesi olanaklı hale getirilmektedir. Evde hemşirelik hizmeti avantajları kapsamında yer alan bir diğer husus da sağlık hizmetlerinin konforlu alan içerisinde gerçekleştirilmesidir. Birçok insan hastane ortamından rahatsız olmakta, bu durum onların psikolojilerini olumsuz bir şekilde etkilemektedir. İnsanların bildikleri konforlu alan içerisinde bulunmasını mümkün kılan evde hemşirelik hizmetlerinin pek çok insan tarafından tercih sebebi olduğunu ifade etmek gerekmektedir.

Evde Hemşire Uygulamaları Nelerdir?

Evde hemşirelik uygulamaları, hastane ortamında bir hemşirenin gerçekleştireceği bütün uygulamaları kapsamaktadır. Bu bağlamda hizmet dahilinde hemşireler; kan, idrar numunesi alma, acil durumlarda ilk yardım uygulaması gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra EKG çekim uygulamaları, hasta tansiyonunu ölçme, serum takma ya da çıkarma gibi alanlarda da hizmet sunulmaktadır. Hizmet kapsamında yer alana seçeneklerin her biri, hastaların yaşam standardını yükseltmektedir.

Uzman Evde Sağlık olarak bizler, yüksek teknolojili cihazlar ve alanında deneyimli hemşireler ile birlikte konforlu alanlarınıza hemşirelik hizmetleri getirmekte ve sağlıklarınızın olumlu bir şekilde hizmetlerden etkilenmesini olanaklı hale getirmekteyiz.

Profesyonel ve Güvenilir Evde Hemşirelik Hizmeti

Sağlık hizmetlerine ihtiyacın arttığı günümüz dünyasında profesyonel ve güvenilir sağlık hizmetlerinin sunulması oldukça önemlidir. Bu alanda iş etiğine uygun ve kurumsal sağlık hizmetlerini sunan firmalar, sektöründe bir adım önde yer almaktadır. Evde Uzman Sağlık olarak bizler, başta evde hemşirelik hizmetleri olmak üzere pek çok alanda sizlere en iyi ve profesyonel hizmeti sunmakta ve hizmetleri uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimizi öğrenmek ve bizlerden profesyonel, güvenilir ve kaliteli hizmetler almak için bizlerle iletişime geçebilir ve istediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz. Evde Hemşirelik Hizmeti ücreti olarak uygun fiyatlar dahilinde sizlere en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız. Bu bağlamda 7 gün 24 saat bizlerle iletişim kurabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.