Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Kronik rahatsızlıklarda ya da tedavi sonrası belli bir süre uygulanması gereken enjeksiyon( iğne) uygulamalarında evde iğne işlemi yapılabilir. Bunun için doktorunuzun reçeteli olarak size önerdiği iğne ve ilaçlar alınmış olmalıdır. Ayrıca, diğer medikal işlemlerde olduğu gibi bu işlemi de muhakkak deneyimli bir sağlık personeli uygulamalıdır. Medikal merkezlerden destek alarak ya da özel sağlık kuruluşlarından yardım talep ederek evde iğne yaptırabilirsiniz. Sağlık personelleri, hemşireler dışında bu işin ehli olmayan kişilere kesinlikle bu işlemi yaptırmamalısınız.

Evde İğne Sağlık Hizmetleri

İnsülin tedavisi, kemoterapi ya da farklı rahatsızlıklarda belli bir dönem sürekli iğne vurulmanız gerekebilir. Bu nedenle evde iğne yaptırmak sizin için daha pratik ve mantıklı olacaktır. Zaten pahalı bir işlem de değil. Ağrısız ve şişkinlik olmadan yaptırabiliyorsunuz. İğneyle tedavi haricinde, sizlere verilmiş olan ilaçları da düzenli olarak enfeksiyon riskine karşı kullanmalısınız. Böylece iyileşme süreciniz de kısalacaktır. Her hasta grubu ve yaş grubu için evde iğne hizmeti verilmektedir.
Türkiye’nin Her Yerinde Evde İğne ; Enjeksiyon Hizmeti İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Paket

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Paket

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Paket

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.