Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Evde Pansuman
Yaralanma durumlarında, damar yolu açma, ameliyat pansumanı ya da dikiş sonrası pansuman gibi birçok durum için pansuman yaptırmanız gerekebilir. Yanı sıra, göz pansumanı, sünnet pansumanı gibi spesifik durumlar için de pansuman yapılması gerekebilir. Tüm bu pansuman işlemleri ilk seferde hastanelerde yapılsa da, devamlılık isteyen bakım durumlarda, gerekli hijyen ortamının sağlanması için evde pansuman yapılması gerekebilir. Pansuman işlemi, uygulanacak alana ve nedenine göre uzman kişilerce yapılması gerekebilir. Ufak yaralanmalarda ya da kişinin kendisine yapabileceği durumlarda doktorunuzun tavsiye ettiği sterilize eden merhem ve solüsyonları kullanarak kendiniz de pansuman yapabilirsiniz.

Evde Pansuman Hizmeti

Cerrahi işlem sonrası, sünnet sonrası ya da dikişli bölge için uzman hemşirelerin  ve sağlık personellerinin müdahale etmesi  önemlidir. Eve hizmet veren sağlık kurumlarından, ilgili devlet kurumlarından ve özel medikal merkezlerden evde pansuman için yardım talep edebilirsiniz. Özellikle yaşlı, engelli ya da durumu ağır kişiler için bu seçenek daha mantıklı olacaktır. Pansuman sırasında, bölgeye uygun solüsyon ve ilaçların kullanılması da önemlidir.

Türkiye’nin Her Yerinde Evde Serum Takma ; Evde Serum Hizmeti İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Paket

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Paket

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Paket

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.