Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Evde Tedavi Hizmeti

Evde tedavi, ilk etapta hastane ortamında gerekli tedavinin uygulandığı fakat devamı için ev ortamının yeterli olduğu durumlarda tercih edilir. Ayrıca, ciddi olmayan durumlar için de ayakta tedavi sonrası, direkt evde tedavi tavsiye edilebilir. Hastanın durumuna, sağlık problemine, yaşına ve benzeri kriterlerine bakılarak evde tedavi hizmeti de alınabiliyor. Bunun için hizmet sağlayan özel kurumların yanı sıra, birtakım devlet kurumları da bulunmaktadır. Üstelik ihtiyaç durumunuza göre bunu ücretsiz olarak da yapabiliyorlar.

Evde Sağlık Hizmetleri

Bakanlık tarafından belirlenmiş olan şartlara uygun herkes evde tedavi hizmeti için başvuruda bulunabilir. 0(850) 888 0 112  olarak kodlanmış numarayı arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Yaşlı, engelli, gazi ve şehit yakını/ çocuğu gibi kişilere de öncelik tanınmaktadır. Durumu daha hassas olan hastalar da bu duruma dahildir. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak verilen bu hizmet için size en yakın aile hekimliğinden de bilgi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Paket

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Paket

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Paket

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.