Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Kendinizi Uzmanlara BırakınUzman Evde Sağlık olarak İstanbul’da evde bakım, doktor, hemşire hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca evde fizik tedavi ve hasta bakıcı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.HİZMETLERİMİZ

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Devamını Oku


Evde Bakım – Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.
Devamını Oku

Özel Refakatçi Hizmetleri

İnsanlar farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyorlar. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan ya da tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.
Devamını Oku

Hasta Bakıcı Hizmeti

Hasta bakıcı hizmetlerimiz tercihiniz doğrultusunda sabahtan akşama veya akşamdan sabaha tam mesailik ya da, 24 saat hastanın yanında kalarak tüm günlük hizmet verirler.
Devamını Oku

Evde Doktor Hizmeti

Evde doktor hizmeti veren sağlık personelinin temel amacı evde bu hizmeti almaya zorunlu kalan hasta ile hasta bakıcısının işlerini kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmaktır.
Devamını Oku

Evde Hemşirelik Hizmeti

Evde hemşirelik hizmeti size birçok kolaylık sağlar. Özellikle yatağa bağımlı hastaların konforlu bir hayat sürmeleri ve ruhen, bedenen, sosyal yönden tam bir iyilik halinde olmasına yardım eder.
Devamını Oku

Evde Fizik Tedavi Uygulaması

Evde fizik tedavi almanın birçok yararı bulunuyor. Öncelikle evden çıkmak zorunda kalmaz ve buna bağlı olarak yorgunluk oluşmaz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Oku

Özel Ambulans

Hasta ve yaralıları hastane, ilk yardım merkezi ya da ulunduğun konuma en yakın sağlık merkezlerine taşıyan özel donanımlı sağlık araçlarına ambulans adı verilmektedir.
Devamını Oku

BEBEK BAKIM HİZMETLERİ

Bebeklerin doğumdan sonraki bir aylık dönemi yenidoğan olarak kabul edilir ve bebeklerin sağlığı için dikkat edilmesi gereken dönemlerden biridir. Bu dönemde bebeklerin sağlık kontrollerinin düzenli olarak izlenmesi büyük önem taşımaktadır.

ANNE-BEBEK EĞİTİMİ
BEBEK HEMŞİRESİ

Uzman bebek hemşireleri tarafından evinizde gerçekleştirilen “Evde Yenidoğan Eğitimleri” bebeğin ve annenin sağlığının korunması ve aile güvenliğinin sağlanmasında önemli yararlar sağlamaktadır.

UZMAN EVDE SAĞLIK; günümüz koşullarında yoğun olarak çalışan ve sosyal yaşamda aktif rol alan annelerin, ev ortamında bebeklerine huzurla ve güven içinde bakabilmelerine destek olabilmek için lohusa ve yenidoğan eğitimleri planlanmaktadır. Yeni doğum yapmış annenin kendi temel bakım gereksinimlerine bilinçli ve doğru uygulayabilmesi, psikolojik olarak rahat ve mutlu hissetmesi amacıyla yenidoğan ve anne bebek eğitimleri, Uzman Evde Saglık’ın deneyimli ve uzman bebek hemşireleri tarafından evinizde uygulamalı olarak sunulmaktadır.

Ortalama 2 (iki) saat süren yenidoğan eğitimlerimizin yanı sıra 12 saat/ 24 saat uzun süreli hemşirelik hizmetlerimiz evde bebek hemşirelerimiz tarafından sunulmakta, annenin sürece adaptasyonu kolaylaştırılmaktadır. Uzun süreli bebek hemşireliği hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Prematüre bebek bakımı, evde yenidoğan eğitimi, özel bebek hemşiresi hizmeti, yenidoğan bebek bakımı ile ilgili kurumumuzu arayabilir, uzman bebek hemşiremizin sizleri ziyaret etmesini talep edebilirsiniz.


DETAYLI BİLGİ

MUTLU HASTALAR

Hizmet verdiğimiz hastalardan güzel yorumlar. Yanınızda olmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Hemşire hanım ve ekibi o kadar güler yüzle karsiladilar ki çok memnun kaldım, eşim çok rahatsızdı anında müdahale ettiler ve bir güne atlattı . Anlatmakla olmaz gidip görmenizi tavsiye ederim.
Sevgi Kaptan
Sevgi KaptanHasta Yakını
Uzman evde sağlıktan evde yaşlı bakımı hizmeti aldık. İşini düzgün yapan kaliteli hizmet veren bir kuruluş. Herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Türk
Mehmet TürkHasta Yakını

BİZLERE 7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ

Bize iletişim bilgilerimizden ulaşıp sorununuzu anlatmaktan çekinmeyin


İLETİŞİME GEÇ

SON İÇERİKLER

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hazırladığımız içerikler.

İLETİŞİM

Bizimle hemen iletişime geçerek sağlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


0850 888 01 12

Hizmetlerimiz için arayın.


0(553) 165 05 51

İstanbul mobil hizmetler

7/24 Hizmet

Günün her saati ulaşabilirsiniz.

E-posta İle Ulaşım

destek@uzmanevdesaglik.com

Hizmetlerimiz

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.