Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Ambulans

Çeşitli personel ve tıbbi cihazlara sahip olan ve acil durumlarda sağlık problemleri yaşayan hastalara ulaştırılan özel araçlar olarak bilinen ambulanslar, sağlık sektörü bağlamında oldukça önemli konumda yer almaktadır. Bilindiği üzere her an, çeşitli insanlar sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmakta olup bu durum, ambulansların değerini arttırmaktadır.

Çeşitli sağlık sorunları yaşayan ve özel desteğe ihtiyaç duyan hasta ya da hasta yakınları, ambulans çağırmaktadır. Ambulansların çeşitli nedenlerden ötürü verilen konum geç gitmesi, hastanın büyük problemler yaşamasına neden olabilmektedir. Bu bağlamda Ambulans Hizmetleri, oldukça önemli hizmet türlerinden bir tanesi olarak önemini korumaktadır.

Gerekli sağlık personeli ve tıbbi cihazlar ile birlikte Uzman Evde Sağlık olarak bizler, hastalara sağlık hizmeti ulaştırma konusunda başarılı bir şekilde adım atmaktayız. Bu bağlamda bizlere telefon yolu ile ulaşan hasta ya da hasta yakınlarımızın verdikleri konumlara hızlı ve sorunsuz bir şekilde giderek ilk müdahaleleri yerinde gerçekleştirerek hastanın sorun yaşamasını engellemekteyiz. Bu bağlamda alanında uzman sağlık personelleri ve ilk yardım ekiplerimiz bulunmakta olup işlemin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini olanaklı kılmaktayız. Hasta sağlığı, bizler için her zaman öncelikli bir konu olarak önemini korumaktadır.

Ambulans Hizmeti Nedir?

Bilindiği üzere çeşitli nedenlerden ötürü pek çok kişi, birçok sağlık problemi ile karşı karşıya kalmaktadır. Trafik kazaları, iş kazaları, ev kazaları vb. pek çok durum, ambulans hizmetinden faydalanılmasını zorunlu kılmaktadır. Bunun yanı sıra yatalak hastalar da ambulans hizmetlerinden yararlanması gereken hasta gruplarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ambulans Hizmeti dahilinde profesyonel sağlık hizmeti alması gereken bütün hastalara, en iyi ve en güvenilir hizmeti sunarak hastaların herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçmekteyiz.

Ambulans Hizmeti Kapsamı

Uzman Evde Sağlık olarak sizlere sunulan ambulans hizmetinin kapsamı oldukça geniştir. Ambulans Hizmeti kapsamında yer alan seçenekleri genel olarak şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

 • Hasta Nakli
 • Medikal Eskortluk Hizmeti
 • Organizasyonlar için Sağlık ve Ambulans Hizmeti
 • Film ve Dizi Setlerinde Ambulans Bekletme
 • Şehirlerarası Hasta Nakli, Sağlık Tedbiri Hizmetleri
 • Özel Ambulans Hizmetleri
 • Şantiyelerde Sağlık Tedbiri ve Revir Kurulumu

Yukarıdaki seçenekler kapsamında pek çok alan için ambulans hizmetleri sunulmakta olup bu hizmetler ile birlikte pek çok sağlık sorununu önleme ya da tedavi etme konusunda başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Ambulans Türleri Nelerdir?

Ambulans, sağlık sektörü açısından oldukça kritik bir öneme sahip unsurlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda ambulans sayılarının fazla olması, kritik sağlık müdahalelerin gerçekleştirilmesini ve pek çok kişinin yaşadıkları sağlık sorunları nedeniyle olumsuz sonuçlar ile karşılaşmasını engellemektedir. Bu bağlamda, profesyonel ambulans hizmetleri, sağlık alanındaki önemini korumaya devam etmektedir.

Pek çok ambulans türü bulunmakta olup bu türler genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Yoğun Bakım Ambulansı
 • Uçak Ambulansı
 • Acil Yardım Ambulansı
 • Hasta Nakil Ambulansı
 • Gemi Ambulansı

Yukarıdaki gibi sıralanabilen ambulans türleri ile birlikte sağlık sorunu yaşayan ve ambulans hizmetinden yararlanması gereken hastalara, pek çok sağlık personeli ve yüksek teknolojiye sahip tıbbi cihazlar ile birlikte profesyonel sağlık hizmeti sunmaktayız.

Ambulansın Sağlık Sektöründeki Önemi

Ambulans, acil tıbbi ihtiyaçların yerine getirilmesini sağlayan ve hastaların sağlık kuruluşlarına taşınmasını olanaklı kılan özel bir araç olarak sağlık sektöründeki yerini korumaktadır. Çeşitli nedenlerden ötürü pek çok insan, acil müdahalelere ihtiyaç duymaktadır. Zamanında ulaştırılmayan sağlık hizmetleri, insanların önlenemez sağlık sorunlarına uğraması ile sonuçlanabilmekte olup bu durum, hastanın hayatını kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu bağlamda ambulansın sağlık sektöründeki konumu oldukça önemlidir.

Profesyonel ve Güvenilir Ambulans Hizmetleri

Uzman Evde Sağlık olarak bizler, profesyonel ambulans hizmetleri sunmakta olup bu sayede acil müdahalelere ihtiyaç duyan hastalara zamanında ulaşarak onların olumsuz sonuçlar ile karşılaşmasını engellemekteyiz. Bu bağlamda çeşitli alanlara ulaştırılan ambulansların içerisinde ilgili sağlık personelleri ve yüksek teknolojili cihazlar bulunmakta olup bu sayede her alana sağlık hizmeti ulaştırabilmekteyiz.

Uygun fiyatlar dahilinde sunulan ambulans hizmetlerimizden faydalanmak ve konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız eğer çeşitli iletişim kanalları üzerinden bizlerle iletişim kurabilir ve sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Uzman Evde Sağlık, alanında uzman sağlık personelleri ve yüksek teknolojili cihazlar ile sizlere en iyi sağlık hizmetini 7 / 24 sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Paket

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Paket

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Paket

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.