Telefon

0850 888 01 12

E-Posta

info@uzmanevdesaglik.com

Özel Refakatçi Hizmeti

Hastanın yanında kalan ve ona çeşitli konularda destekte bulunan kişiler olarak bilinen refakatçiler, oldukça önemli görevlere sahip olan kişilerdir. Bilindiği üzere pek çok insan, çeşitli sağlık sorunları yaşamakta olup sağlık kuruluşlarında belirli bir süre kalmak durumundadır. Bu süre içerisinde hastanın bakımı ve beslenmesi ile ilgilenen refakatçiler, hastaların kendilerini hem fiziksel hem de ruhsal anlamda çok daha iyi hissetmesini mümkün kılmaktadır. Bu nedenle refakatçinin oldukça önemli olduğunu söylemek olanaklıdır. Bazı hastalar, yanlarında refakat edebilecek birilerine sahip olmayabilir. Bu durumda Özel Refakatçi Hizmeti devreye girmekte olup hastanın sorunsuz bir şekilde müşahede süreci içerisinde bulunmasını olanaklı hale getirmektedir.

Uzman Evde Sağlık olarak bizler, refakatçileri olmayan hastalara profesyonel refakatçiler sunarak hastaların kendilerini her anlamda iyi hissetmesini olanaklı kılmaktayız. Refakatçi olarak nitelendirilebilen sağlık personelleri, gerekli sağlık bilgilerine sahip olmakta ve hastalara çeşitli konularda destekte bulunmaktadır. Refakatçi hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Refakatçi Hizmeti Nedir?

Profesyonel bir şekilde sunulan ve hastanın gözlem sürecindeyken çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesini sağlayan Özel Refakatçi Hizmeti, oldukça önemli hizmet alanlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Çeşitli nedenlerden ötürü sağlık kuruluşlarında belirli bir süre bulunması gereken hastaların bakım, beslenme vb. ihtiyaçlarının giderilmesini olanaklı hale getiren hizmet, alanında uzman sağlık personellerimiz tarafından sunulmakta olup bu sayede hastanın kendisini süreç içerisinde iyi hissetmesi olanaklı kılınmaktadır.

Hastane sürecinin çok daha rahat ve sorunsuz bir şekilde atlatılmasını olanaklı hale getiren hizmetten faydalanabilir ve bu sayede sürecin problemsiz bir şekilde sonlanmasını mümkün hale getirebilirsiniz. Uzman Evde Sağlık olarak sizlere profesyonel sağlık hizmetleri ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Özel Refakatçi Sorumluluk Alanları Nelerdir?

Özel refakatçilerin çeşitli sorumluluk alanları bulunmaktadır. Bu sorumluluk alanları kapsamında sağlık personelleri, hastanın süreç dahilinde kendisini çok daha iyi hissetmesini olanaklı kılmaktadır. Özel refakatçi sorumluluk alanları genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

 • Hastaların ilaçları düzenli bir şekilde ve tam zamanında verilmektedir.
 • Hastanın her türlü bakımı gerçekleştirilmektedir.
 • İhtiyaç duyulması halinde hastanın doktoru ile iletişim gerçekleştirilmektedir.
 • Hastanın hareket etmesi sağlanmaktadır.
 • Hastanın yaralarına gerekli bakımların uygulanması gerekmektedir.
 • Hastanın ağrılarında, gerekli olduğu zaman masaj uygulaması gerçekleştirilmektedir.
 • Hastanın tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesini olanaklı kılınmaktadır.
 • Hastanın yemek yemesi sağlanmaktadır.

Özel refakatçilerin sorumluluk alanları yukarıdaki gibi sıralanabilmektedir. Bu bağlamda özel refakatçilerin gerekli eğitime sahip olması gerekmektedir. Uzman Evde Sağlık olarak bizler, alanında uzman sağlık personelleri ile sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hizmet kapsamında yer alan her bir görev, özel refakatçilerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Özel Refakatçi Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Özel refakatçilik hizmetinin bünyesinde pek çok avantaj bulunmakta olup bu avantajlar genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

 • Hastanın bakımı profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
 • Hastanın kendisini ruhsal olarak çok daha iyi hissetmesi sağlanmaktadır.
 • Hastanın ağrıları, bu konuda uzman sağlık personelleri tarafından çeşitli masajlar ile dindirilmektedir.
 • Acil durumlarda ilgili doktor ile hızlı bir şekilde iletişim kurulmaktadır.

Özel refakatçi hizmeti avantajları yukarıdaki gibi sıralanabilmektedir. Bu avantajlar, pek çok insanın bu hizmetlerden faydalanmasını ve sağlık kuruluşlarında geçen sürelerin çok daha sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını olanaklı hale getirmektedir. Uygun fiyatlar dahilinde sizlere profesyonel bir şekilde sunulan özel refakatçi hizmetlerimizden faydalanabilir ve sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını olanaklı hale getirebilirsiniz.

Profesyonel ve Güvenilir Özel Refakatçi Hizmetleri

Uzman Evde Sağlık olarak bizler, refakatçileri olmayan hastalara alanında uzman sağlık personelleri ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bu bağlamda bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzman kadro içerisinde yer alan personellerimiz ile sunulan profesyonel hizmet, pek çok hastanın hastane sürecinin çok daha sağlıklı geçmesini olanaklı hale getirmektedir. Bu bağlamda refakatçileri olmayan hastaların bir kısmı, bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanmaktadır. Sizler de uygun fiyatlar dahilinde sunulan hizmetlerimizden faydalanabilmek için çeşitli iletişim kanalları yardımı ile bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman Evde Sağlık olarak bizler, sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunarak her daim profesyonel sağlık hizmetlerine erişebilmenizi olanaklı hale getirmekteyiz.

 

Hizmetlerimiz

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.

Evde Bakım - Tedavi Hizmeti

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz.

Özel Refakatçi Hizmetleri

Farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyoruz. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan, tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar için hizmet veriyoruz.