Özel Refakatçi Hizmeti

Özel Refakatçi Hizmeti – Evde Refakatçi

[safir_descriptionbox color=”mavi” header=”PROFESYONEL HİZMET GARANTİSİ” content=”Bütün arkadaşlarımız siz ve sevdiklerinize en iyi ve profesyonel hizmeti vereceğinin sözünü veriyoruz.” icon=”gulenyuz” bg=”flowers”]

1

Özel Refakatçi Hizmeti,
Her insan için değişik önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Hastalık dönemi özel ilgi ve alaka çok fazla gerektirmektedir. Yaşamın geri kalan kısmında rahat ve huzurlu yaşamak isteyen büyüklerimizin bakıma muhtaç olduğu dönemlerde rahat bir şekilde geri kalan yaşamlarını huzur ortamında yaşamak haklarıdır.
Eğer hastaneden yeni çıkmış veya kendisine eskisi gibi bakamayacak kadar hastaolan büyüklerinize bakmanız gerekiyorsa; size hastanede refakatçı hizmeti sunmaktayız.hastanede yatılı refakatçı hizmeti için bize başvurabilirsiniz.istediğiniz vasıflara sahip hastanede refakatçı hizmet elemanlarımız sayesinde hastanede refakatçı hizmetini gerçekleştirebiliriz.
Bu arada unutmamanız gereken bir şey; temin ettiğiniz hastanede refakatçı sayesinde eskisi kadar yorgun olmayacağınız için yakınınızla eskisinden daha iyi ilgilenebilirsiniz.ve kendinize ayrıca zaman ayırabilirsiniz.
 
İletişim için hemen tıklayın 
Evde Hemşire hizmeti sayesinde serum takma, kan verme, yara bakım, pansuman gibi hizmetleri evinize geliyor. Uzman Sağlık’ın güvenilir ve uzman hemşire kadrosuyla aynı zamanda reçete edilmiş tedavilerin uygulanmasını kapsayan girişimsel Evde Hemşire Hizmetleri uygulamaları, konusunda uzman hemşireler ve hekimlerimiz yönlendirilmektedir.

Evde Hemşire uygulamaları;

 • Örnek Alma; Kan, tükürük, idrar,gaita örneği alma vb.
  Serum; Serum takma, serum takma ve takip, serum çıkartma
  İdrar Sondası; Takma, İdrar Sondası;Çıkarma
  Enjeksiyon; I.M, I.V., S.C.
  Yara Bakımı ve Pansuman; Küçük, Orta, Büyük
  Lavman Uygulama
  Mesane İrrigasyonu
  Sütür Alma
  Damar Yolu Açma
  Damar Yolu Çıkartma
  EKG Çekimi
  Radyoloji Hizmetleri
  Port İğnesi Değişimi
 • İnfüzyon Uygulamaları
 • Ostomi ve Kolostomi Bakımı
 • Beslenme(NGS) Sondası Değişimi
 • Trakeostomi Kanülü Bakımı
 • Peg(Beslenme Sondası) Bakımı
 • Refakat Hemşiresi
 • Hasta ve Hasta Yakını Eğitimi ve Danışmanlık Hizmeti

Hizmetin Avantajları

Yaşadığınız ortamda sağlık hizmeti alabilirsiniz,
Kişiye özel bir bakım avantajı sağlar,
Hastane psikolojisini yaşamazsınız,
Hastaneye gitme süresi olmadığından zamandan tasarruf edersiniz,
Enfeksiyon riskini azaltır,
Gizliliğiniz en üst seviyede olur,
Kişinin yaşam kalitesini yükseltir,
Bulunduğunuz yerden Sağlık Profesyonelleri ile girişimsel hemşirelik hizmetlerini almanız sağlanır,
Sevdiklerinizle zaman geçirmenize olanak sağlar,
Hastanın ve yakınlarının yaşam kalitesini yükseltir,
Sağlık hizmetine anında ulaşabilirsiniz.

 
HASTA BAKICI
Hasta bakıcılarımız evde veya hastanede yanınızda olup, hastanızın günlük yaşam aktivitelerine destek olurlar. Hasta bakıcı hizmetlerimiz tercihiniz doğrultusunda sabahtan akşama veya akşamdan sabaha tam mesailik ya da, 24 saat hastanın yanında kalarak tüm günlük hizmet verirler. Tüm bakım görevlilerimiz belli sağlık tecrübelerinin üzerine, özel eğitim programlarını tamamlamış deneyimli ve bilgili çalışanlardır.
Özel Yatılı Hasta Bakıcı Hizmeti,profesyonel ekibimizle birlikte sizlere ihtiyac halinde 7/24 hizmet vermektedir.Sizlerin sadece yapması gereken iletişim bölümünden bizlere ulaşıp; Özel Yatılı Hasta Bakıcıtalep etmek.Evde yatılı hasta bakıcı hizmetimiz,ne kadar süre ihtiyacınız varsa o süre içerisinde sizlere hizmet verecektir.Yatılı hasta bakıcısının görevi ne olursa olsun değerli hastalarımızın saglıgını en iyi şekilde muafaza etmektir.Bu görev için yatılı hasta bakıcısı hizmetimizden faydalanmanız gerekmektedir.
Hasta Bakıcı Hizmetleri
Günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi
Kişisel temizlik yardımı
Tuvalet / banyo desteği
Giyinme / soyunma desteği
Ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi
Hayati bulgu takibi (Nabız / tansiyon / solunum / ateş ölçümü)
Beslenme desteği
Arkadaşlık / sohbet ve vakit değerlendirme
Egzersiz desteği
YAŞLI BAKICI
Bizi, büyüten, bugünlere getiren annelerimiz babalarımız. Günümüz sosyal ve iş hayatının yoğunluğundan dolayı maalesef onlarla istediğimiz sıklıkta görüşemiyoruz. Belli bir yaştan sonra bizim yaşantımızla paralel olarak daha çok ilgi ve özveri isteyebilirler. Onlara gerekli ilgiyi gösterebilecek, evlatlarıymış gibi sahip çıkabilecek, sorumluluk sahibi bakıcılar bulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bu elemanların görevi yaşlı/hastanın temizliği, perhizine uygun yemeklerinin hazırlanması, günlük ilaç takibi ve hastane kontrollerinin yapılması gibi konulardır. Konusunda deneyimli olan profesyonel bakıcı ve hemşirelerle hedefimiz, özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde, bir Danışmanlık şirketinden beklediğinizden daha fazlasını sunmaktır.
Evde Yaşlı Bakıcı hizmeti sizlerin değerli hastalarına en iyi şekilde saglık hizmeti verebilmek için 7/24 telefonun ucundalar.Profesyonel Özel Yaşlı Bakıcısı gerçekten özenle seçilmesi gereken ivedilikle araştırılması gereken bir hizmet türüdür.Özellikle yatılı yaşlı bakıcı seçerken gelen bakıcının gerçekten alanında uzman olup olmadıgı kontrol edilmelidir.Özel evde yaşlı bakıcısı hizmetlerimizde yararlanmak için İstanbul’un neresinde olursanız olun anında telefon kadar yakınız.
HEMŞİRE
Evde bakım hemşirelerimiz, hasta ihtiyaçlarını, bakım gereksinimlerini saptar, planlar ve tüm hemşirelik girişimlerini uygular.
Hemşirelik Hizmetleri
İlaç uygulamaları
Enjeksiyon
Serum takma / çıkarma
Sonda ve katater uygulamaları
Kan alma
Pansuman ve yara bakımı
Infüzyon uygulamaları
Ostomi bakımı
Hasta ve hasta yakını eğitimi ve danışmanlık
Hemşirelik hizmetlerimiz gerektirdiğinde hastane, huzurevi ve/veya diğer kurumlarda da verilmektedir.

 • Banyo yaptırma
 • Vücut tıraşı
 • Giyinme / soyunma desteği
 • Hastanın kıyafetlerinin yıkanması, ütülenmesi, giyinirken destek olunması

– Ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi

 • Doktorun verdiği listeye göre hangi ilacın ne zaman verileceğini takip etmek

– Hayati bulgu takibi

 • Nabız / tansiyon / solunum / ateş ölçümü

Comments are disabled.