Hasta ve yaralıları hastane, ilk yardım merkezi ya da ulunduğun konuma en yakın sağlık merkezlerine taşıyan özel donanımlı sağlık araçlarına ambulans adı verilmektedir. Ambulans içerisinde iki  üç adet sağlık görevlisi ve yeterli düzeyde tıbbı araç ve gereçleri ilk yardım malzemeleri bulunmaktadır.

   Ambulans Hizmetleri

  Ambulanslar hasta ya da yaralının bulunduğu yer trafik güzergahı, savaş meydanı, spor salonu, okul, ev ya da inşaat alanı gibi her neresi olursa olsun, hiç fark etmez hastanın bulunduğu konuma ve sağlık durumuna göre uygun donatılmış malzemeler ve sağlık görevlileri ile donatılarak adrese gönderilmektedir.

  Ambulans Çeşitleri Neleredir?

  Günümüzde ambulans hizmetleri toplum tarafından her dönem gündemde tutulmaktadır. Günün her saatinde hayat kurtarmak için ülkemizin her alanında hizmet veren ambulanslar yalnız hastane ve sağlık merkezlerine hasta taşımak amacı ile değil, bazen oksijen vermek, amacı ile de hizmete açıktır. Dolayısı ile günümüzde 5 çeşit ambulans türü vardır. Bunlar şu şekilde isimlendirilmektedir;

  • Acil yardım ambulansı,
  • Uçak ambulansı
  • Gemi ambulansı
  • Yoğun bakım ambulansı
  • Hasta nakil ambulansı

  Yukarıdaki saydığımız ambulans türü ve hizmeti modülüne göre içerisine tıbbı malzeme ve sağlık personelleri bulundurulmak zorundadır. Ürünler miktarları önceden hazırlanması gereken  kontrol listesi üzerinden günlük olarak teyit edilmektedir. Bu sayede azalan sağlık ürünleri bitmeden tamamlanmaktadır.

    Ambulans Neden Önemlidir?

  Söz konusu insan sağlığı olduğunda 7’den 70’e bütün herkesin eşit şekilde sağlık hizmetleri alması ilerlemiş ve gelişmiş toplumun en elzem ihtiyaçlarından biridir. Sağlık sektöründe ilerlemiş bir firma olarak ilk amacımız ülkemizin sağlık sektöründe ilerlemiş bir düzeye gelmesini sağlayabilmektedir. Sağlık sektöründeki tüm çalışmalarımızı da bu amaç doğrultusunda gerçekleştiriyor ve tıbbı müdahalelerimizi sağlık mevzuatlarına uygun olarak yapıyoruz. Ambulans hizmetlerimizde hastanın ya da yaralının bulunduğu konuma bakmaksızın günün her saatinde bir telefon ile adresinize ulaştırmaktayız. Yaralanma kalp krizi yüksek tansiyon ve herhangi bir sağlık sorunlarınız da sağlık merkezimizi arayarak acil ambulans hizmeti alabilirsiniz. Acil sağlık hizmetle konusunda iyi eğitim almış profesyonel sağlık personellerimiz ve  sağlı araç ve gereçleri ile tam donatılmış ambulans hizmetimizi engin bilgilere sahip sağlık danışmanlarımız ile sizlerin hizmetine sunuyoruz

  Sağlık sektörü alanında herkesin eşit şekilde hizmet görmesi gelişmiş bir toplumun gerekliliklerindendir. Asya Ambulans olarak Türkiye’nin sağlık alanında ilerlemiş bir seviyeye ulaşmasını gerçekleştirmek en büyük hedefimiz. Bu hedef doğrultusunda tüm çalışmalarımızı en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz arasında yer alan hasta nakil, organizasyonlarda alınması gereken sağlık tedbirleri adına en kaliteli danışmanlıkları sunuyoruz.

  0(850)888-0-112 (Tıklayın Arayın)

  Tıklayın arayın)

  Ambulans Hizmetlerimizden Bazıları

  Uzman Sağlık olarak;
  Hasta Nakli
  Organizasyonlara Sağlık ve Ambulans Hizmeti
  Şehirlerarası Hasta Nakli, Sağlık Tedbiri Hizmetleri
  Film ve Dizi Setlerinde Ambulans Bekletme
  Özel Ambulans Hizmeti
  Şantiyelerde Sağlık Tedbiri ve Revir Kurulumu
  Medikal Eskorluk hizmetleri vermekteyiz

  mercedes-sprinter-ambulans

  Hemen Arayın